Школа Лідерства

$0

Campaign Target

0

Donations
Donated 0%
$0 to go

Школа Лідерства

Проект «Школа лідерства» -це програма тренінгів, які сприяють особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є формаційний курс для активістів та лідерів професійно-технічних училищ , що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків. Місією даного проекту є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів та піднятті громадської спідомості серед молоді.
Проект «Школа лідерства» – це певна платформа для розвитку та самовираження молоді, розкриття лідерського потенціалу, розвиток активної громадської позиції та підняття свідомості.
Школа Лідерства включає в себе декілька компонентів розвитку, а саме інтелектуальний, фізичний, емоційний розвитки та виховний блок.
За результатами проходження тренінгу учасники матимуть теоретичну та практичну базу знань щодо лідерства, підвищиться рівень відповідальності, активної громадської позиції, покращиться показники по 3-ох компонентах. А також зросте кількість соціально-активної та впевненої в собі в молоді, майбутніх лідерів нової генерації для відбудови нашої держави.
Основна ціль та підцілі проекту
Головна ціль проекту спряти розвитку лідерського потенціалу молоді шляхом виховання лідерів нової генерації.
Наші підцілі:
– патріотичне та інтелектуальне виховання молоді;
– поширення ідеї активної громадської позиції серед молоді;
– зміцнення потенціалу молоді за допомогою сприяння їхньому фізичному, моральному та духовному розвитку;
– налагодження тісних стосунків та комунікації серед студентів за для ефективнішої роботи.
Керівник Проекту,

Новини Школи Лідера

Волонтерство як інструмент виховання молоді

Волонтерство як інструмент виховання молоді

29 березня відбувся плановий захід міської методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної освіти м.Києва. Темою заходу була...

Читати далі
“Школа лідерства” продовжує розширювати кругозір молоді

“Школа лідерства” продовжує розширювати кругозір молоді

15 березня відбувся лекційний тренінг в «Школі лідерства» для творчого об’єднання учнівського активу професійно-технічних навчальних закладів. Темою тренінгу стали  сутність...

Читати далі