Зустріч у Грузії за підтримки “Поруч”

Зустріч у Грузії за підтримки “Поруч”

З 9 по 14 червня у Телаві, Грузія, відбулась чергова зустріч молодих працівників у межах міжнародного проекту «Young entrepreneurs for community grows», який проходить за Програмою Erasmus+, що співфінансується Програмою Європейського союзу, за підтримки громадських організацій «Поруч» та «AISI».

Цього разу метою зустрічі була підготовка фінального посібника з молодіжного підприємництва для тренерів і напрацювання стратегії та структури інтерактивної веб-платформи.

Учасниками заходу були молоді тренери, які попередньо провели тренінговий курс «Молоді підприємці для зростання громад» у навчальних закладах своїх країн (Грузії, Вірменії, України, Молдови, Іспанії та Італії). 

Українську команду протягом другого візиту до Грузії представляли: Андрій Лебеденко та Надія Новицька (Старосалтівська ОТГ), Марина Самойлова (м. Харків), Дар’я Фурсова та Вероніка Чупріна (Мереф’янська ОТГ).

«Варто зазначити, що наша команда виявилася найстараннішою та дисциплінованою. Завдяки злагодженій роботі й відповідальному ставленню до цього проекту, ми отримали найвищу оцінку від усіх учасників і тренерів», – зазначив один з учасників Андрій Лебеденко.

Під час зустрічі команди працювали над методологією викладання тренінгового курсу, взявши за основу власний досвід тренерства у місцевих школах. Вони ділились враженнями, обговорювали, знаходили консенсус, аби зробити навчальний посібник максимально зрозумілим для тих, хто тільки починає відкривати для себе тему молодіжного підприємництва. Загалом, в основу методології лягли попередні напрацювання, які були розроблені ще під час першого візиту у лютому–березні цього року.

Другою основною темою, над якою працювали учасники, було створення інтерактивної веб-платформи з молодіжного підприємництва, що сприятиме кооперації стартаперів та інвесторів. Загалом, веб-платформа буде розроблена у п’яти варіаціях: на англійській мові, як загальна для всіх, та на локальних мовах країн-учасників проекту, а саме: грузинській, вірменській, молдавській та українській. Так команди напрацювали головні складові платформи, обговорили майбутній інтерфейс і презентували власне бачення її використання.

Наступним кроком реалізації зазначеного проекту є організація локальних зустрічей з успішними підприємцями та стартаперами, але про це вже згодом…