Ольга Воропай

Адміністраторка сайту,координаторка проєктів
  • Координаторка міжнародних проєктів з практики в ГО «ВГО “Поруч”».
  • Координаторка проєктів ГО «ВГО “Поруч”».
  • Волонтерка та тренерка «Школи Волонтерів».
  • Експертка в проєкті «Школа Миру».
  • Учасниця та співорганізаторка проєктів програми Erasmus+.

Проходила стажування в Українському національному комітеті Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), у проєкті «Гендерно-орієнтоване бюджетування в Україні».

Досвід роботи: помічниця народного депутата України (2019), у кампанії «Girl2Leader Ukraine» (2019); у ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» — у реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я» (2020 — до сьогодні).

Освіта: КНУ ім. Тараса Шевченка (політична географія, 2014—2018), КПІ ім. І. Сікорського (врегулювання конфліктів та медіація, 2018—2019).

Сфера наукових інтересів: урегулювання конфліктів, питання гендеру, феміністична географія, аспекти взаємовідносин Норвегії-НАТО, квазідержави на пострадянському просторі, медіація.

Socials