Другий модуль за участі експертів ВГО”Поруч” Програми інституційного розвитку Міжнародної організації з міграції

Другий модуль за участі експертів ВГО”Поруч” Програми інституційного розвитку Міжнародної організації з міграції

24-26 жовтня відбувся другий модуль Програми інституційного розвитку Міжнародної організації з міграції (МОМ) в межах Проекту  «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Нагадуємо, що ВГО «Поруч» є виконавчим партнером Міжнародної організації з міграції. Керівник проекту — Арсен Келічавий.

Перший день тренінгу розпочали експерти Віра Усик та Тетяна Матусевич. Разом з активними учасниками – представниками 25 громадських організацій з різних куточків України плідно попрацювали над побудовою організації своєї мрії. Активісти навчилися управляти організацією таким чином, аби досягти більш ефективної та продуктивної реалізації своєї стратегії та досягнення як особистих цілей так і цілей організації. У результаті ефективної праці тренінгового другого дня, Олег Серняк та Віра Усик ознайомили учасників із практичними аспектами стратегічного планування для формування знань, умінь і навичок розробки стратегічного плану організації та формування власного ставлення до такого виду діяльності.

Завершальний день другого модулю виявився не менш насиченим., адже мова йшла про операційне та маркетингове планування.  Внаслідок проходження даної теми делегати від організацій навчилися складати операційний та маркетинговий план діяльності організації, а також набули навичок операційного та маркетингового планування. Експертами виступили: Олег Серняк та Віра Усик.