“Розбудова Інституційного Потенціалу ГО”

“Розбудова Інституційного Потенціалу ГО”

26 березня 2018 року відбулась підсумкова зустріч програми “Розбудова Інституційного Потенціалу ГО” у межах проекту “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні” Міжнародної організації з міграції, який реалізується ВГО «Поруч» за підтримки Європейського Союзу. Керівник проекту – Арсен Келічавий.

Протягом семи місяців експерти ВГО «Поруч» проводили багатогранні тренінги з тем, що сприяють розвитку інституційного потенціалу громадської організації. Учасниками проекту виступили двадцять п’ять представників громадських організацій з різних куточків України.

Активна навчальна фаза проекту закінчилася ще у грудні, а в  період з січня по березень тренери проводили моніторингові візити до організацій-учасників. Особливостями моніторингових візитів були: одна визначена методологія для всіх організацій-учасників; структуровані інтерв’ю з представниками НУО; ознайомлення із документами організації та публічними інформаційними ресурсами НУО (сайт, сторінка у соціальних мережах).

Продуктом активної співпраці виявився адвокаційний план кожної організації, що був розроблений унаслідок аналізу адвокаційної спроможності та створення адвокаційної стратегії.

Підсумкова зустріч стала заключним етапом активної співпраці та включила в себе обговорення підсумків моніторингових візитів до  організацій, формулювання адвокаційної візії  НУО та аналіз адвокаційних планів НУО учасників. Тренери: Віра Усик, Арсен Келічавий.