Хакатон у Маріуполі

Хакатон у Маріуполі

25-26 липня у рамках проєкту «Об’єднання та підвищення взаєморозуміння української молоді через розвиток молодіжного
підприємництва та розбудову місцевих громад Донецької, Львівської, Харківської й Херсонської областей».
В освітньому хабі «Betc Space” пройшов хакатон на якому 25 найвмотивованіших молодіжних лідерів з Донецької області, які пройшли
тренінги з молодіжного підприємництва у липні 2020 року, розробляли в командах свої бізнес-ідей. Тренерки проєкту Tetiana Gorokhova та Татьяна Вейдер (Tetyana Vader).

Протягом двох днів йшла інтенсивна праця кожною командою над справжнім бізнес-планом, який охоплював опис бізнес-ідеї та продукту, маркетинговий план, фінансову та юридичну частину, політику ціноутворення, розрахунок собівартості продукту та точки беззбитковості. Не зважаючи на потужність та інформативність роботи команди не втрачали ні хвилини, адже цікавий формат хакатону та бажання створити дійсно якісний стартап мотивувала учасників. Оцінити командні пітчинги були запрошені експерти та експертки у
сфері бізнесу:
– консультантка по бізнесу Маріупольський міський центр зайнятості Софія Арзуманова,
-проектний менеджер ФБ «Карітас Маріуполь» Andrii Shchebitchenko,
– доцент кафедри маркетингу та бізнес-адміністрування ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Alexander Kalinin,
-екс-аналітикиня консалтингової компанії Civitta, студентка магістратури Норвезької Бізнес Школи (BI Norwegian Business School) Анастасия Пономаренко (Anastasiia Ponomarenko).

Команди презентували ідеї пов`язані зі створення критого велопарку, прокату електроскутерів, англійської школи, мистецької кав’ярні та магазину з продажу вживаних речей. І ось хвилюючий момент ~ дізнатися переможця і команду, яка отримає можливість 5 днів провести у Business Camp та покращити отримані знання та навички з підприємництва.

Наприкінці другого дня ми маємо переможця — команда Diversity (ідея відкриття центру з продажу одежі, яка була у вжитку з наданням послуг дизайнеру для перероблення існуючих моделей) Адже турбота про екологію та популяризація принципів розумного споживання є зараз дуже актуальними – наголошує переможниця Олександра Кравченко. Друге місце та приз симпатій учасників хакатону отримала команда «Sugar child», яку запрошено до безкоштовної участі в бізнес-школі партнерів.
Усі учасники хакатону отримали сертифікати та подарунки, а також зарядилися на реалізацію своїх бізнес-ідей. Дякуємо кожному та кожній за вашу вмотивованість творити зміни заради розвитку власного міста та України.
Реалізація проєкта в місті Маріуполі ВГО «ПОРУЧ» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.