“Школа Волонтерів” завітала до Івано-Франківська

“Школа Волонтерів” завітала до Івано-Франківська

Успішна реалізація проекту  «Школа Волонтерів» у Харківській, Запорізькій, Луганській, Донецькій та Дніпропетровській областях та зацікавленість громад в нових знаннях та навичках дозволила розширити горизонти проекту на цей раз до Івано-Франківську. ВГО “Поруч” провела 12-13 травня 2017 року «Школу волонтерів» у Івано-Франківську. Партнером проекту виступила Івано-Франківська обласна універсальна наукова  бібліотека ім. І.Франка, а саме Відділ літератури іноземними мовами.


У проекті  прийняли участь студенти та викладачі, представники громадських організацій міста, письменники та активні громадяни.

Під час тренінгу учасники отримали не лише знання  з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою та взагалі як комунікувати з місцевою владою.

Оскільки проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів, то під час тренінгу були майстер-класи з лідерства, комунікацій  та командної роботи.

Фінальна мета проекту – створити нову Всеукраїнську соціальну мережу активістів, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади під час реалізації соціальних проектів, а також активізувати місцеву громаду до рішучіх дій у відстоюванні власних прав та створення кращих умов життя.