“Школу волонтерів” зустріла південна Каховка

“Школу волонтерів” зустріла південна Каховка

1-2 грудня на запрошення молодіжної громадської організації “ДіЛО” тренери-експерти ВГО “Поруч” Віра Усик та Надія Говорун завітали у місто Каховка, що на Херсонщині. Там, у стінах Каховської гімназії вони провели тренінг у рамках соціального проекту  «Школа волонтерів», учасниками якого стали представники активної місцевої молоді та педагоги. Символічно, що захід відбувся якраз напередодні святкування в Україні Міжнародного дня волонтера.

Нагадаємо, що метою проекту є популяризація ідей волонтерства, заохочення громадян до активної участі в суспільному житті громади, виховання агентів змін і створення спільноти активістів, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади для реалізації соціальних проектів.

Перший день розпочався із привітальних слів тренерів та міського голови Андрія Дяченка.

Як завжди, тренінгові дні складалися з міні-лекцій, бесід, вправ та ігор, які, за словами учасників, були для них корисними і цікавими, а, головне, надзвичайно їх зблизили й перетворили на дружну команду.

По закінченні тренінгу експерти “Поруч” вручили сертифікати його учасникам та відзначили їхню активність, позитивність, ерудованість і натхнення. Ці якості, помножені на знання й навички, здобуті на заняттях, неодмінно мають допомогти креативній і небайдужій молоді Каховки стати гарними волонтерами, лідерами, котрі з часом приноситимуть користь своїй громаді.