Міжнародний форум  «Тренди медіа та тенденції реалізації Цілей сталого розвитку ООН в епоху пост COVID-19»

Міжнародний форум «Тренди медіа та тенденції реалізації Цілей сталого розвитку ООН в епоху пост COVID-19»

Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародному форумі «Тренди медіа та тенденції реалізації Цілей сталого розвитку ООН в епоху пост COVID-19», який відбудеться з метою побудови миру, обміну міжнародним досвідом, об’єднання та співпраці різних спільнот в різних країнах світу у реалізації Цілей сталого розвитку ООН. 

Під час форму будуть представлені тренди медіа під час пандемії, медійний прогноз на 2021 рік і міжнародна медіа платформа; кращі проекти з реалізації 4, 15, 16 і 17 Цілей сталого розвитку ООН в епоху пост COVID-19: Озеленення України і планети, Освіта миру HWPL. Учасники знайдуть шляхи міжнародної співпраці в області медіа, захисту екології, освіти в дусі миру та інших міжнародних миротворчих проектах. Мова конференції – російська, англійська. Будуть спікери з України  та інших країн (Казахстан, Азербайджан). Очікується близько 100 учасників форуму в zoom конференції з різних країн світу.

Результати заходу будуть представлені на міжнародному рівні. 

Дата : 22 лютого 2021 року, 14:00-16:00 (GMT +2, Укр.час)

Місце: Zoom (онлайн)

Співорганізатори: HWPL, Міжнародний глянець БізнесWoman

Партнери: Міжнародна жіноча група за мир (IWPG), Міжнародна молодіжна група за мир (IPYG), Громадська організація «Біла птаха», ВГО «Поруч», ГС «Міжнародний рух «Духовно-моральна цивілізація»», Міжнародне Об’єднання Жінок-Українок, інтернет-ресурс Світове українство, БФ «Лебідь», ГО «Ветеранська волонтерська спілка», Інформаційне агентство UATimes, газета «Деловой Казахстан», Клуб головних редакторів Казахстану

Запрошення на Міжнародний форум (HWPL)