Лідія Айзікова

Викладачка кафедри іноземних мов Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Інтереси: іноземна мова як засіб професійного й особистісного розвитку; соціальні аспекти сталого розвитку; глобальна компетентність для міжнародного лідерства; крос-культурні комунікації сучасної молоді.

Участь у міжнародних освітніх проєктах:

Міжнародна літня школа «Вступ до стратегій сталого розвитку», Шведський Інститут та Інститут Блекінге, м. Карлскруна, Швеція.

Програма професійного розвитку «Human dimension in global environmental changes», Центр розроблення навчальних курсів Центральноєвропейського університету, м. Будапешт, Угорщина.

Університетський курс «Democracy, Human Rights, and Gender – Global Perspectives in Education», Факультет суспільних дисциплін та Кафедра педагогіки Університету м. Умеа, Швеція.

Міжнародна програма обміну «Developing 21st Century Skills for Globalizing English as a Foreign Language (EFL) Classrooms» Відділу з програм англійської мови Бюро з питань освіти та культури Державного Департаменту США, Університет Темпл, Філадельфія, Пенсильванія, США.

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», що реалізовується міжнародною організацією Радою міжнародних досліджень та обмінів IREX, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та МБФ «Академія української преси», за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Посольства Великої Британії в Україні.