Відновлення зруйнованого житла на Миколаївщині: Спільний проєкт ГО «Поруч» та Acted

Відновлення зруйнованого житла на Миколаївщині: Спільний проєкт ГО «Поруч» та Acted

За сприяння ГО «Поруч» та міжнародної організації Acted розпочато відновлення зруйнованого житла в громаді на Миколаївщині

ГО «Поруч» у партнерстві з міжнародною французькою гуманітарною організацією Acted реалізує програму надання допомоги людям, житло яких постраждало внаслідок воєнних дій в межах проекту «Консорціум Реагування: Надання багатогалузевоїгуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні (2023-2024)».

Програма реалізовується в селах і селищах Воскресенської територіальної громади Миколаївської області. Списки домоволодінь для відновлення були сформовані адміністрацією громади. До переліку увійшли домоволодіння мешканців, які або не змогли скористатися державною програмою відновлення через невідповідність правовстановлюючих документів на житло, або мали додаткові потреби для повного
відновлення побутових умов.

Згідно зі списками, затвердженими для реалізації програми, планується провести ремонтні роботи близько 30 житлових приміщень у трьох населених пунктах.

Наразі, розпочато ремонтні роботи покрівель, пошкоджених обстрілами, у двох двоповерхових житлових будинках. Протягом року мешканці цих будинків страждають через протікання дахів у дощову погоду, що призвело до руйнувань стелі та розмноженню плісняви в оселях. Тільки після проведення ремонтних робіт дахів,наякі мешканці не мали коштів, вони зможуть скористатися державною допомогою по відновленню житла.