Волонтери «Поруч» допомагають у боротьбі з пандемією

Волонтери «Поруч» допомагають у боротьбі з пандемією

COVID-19 став серйозним викликом для людства в усьому світі, зокрема і в нашій країні. Звичайно, насамперед маємо прагнути допомогти захистити найслабших; тих, кого ця хвороба, без перебільшення, може поставити на межу між життям і смертю. Особливо це стосується дітей, що вимушені жити поза рідною домівкою, та тими, хто вже й так бореться з іншими серйозними захворюваннями. Їхніми справжніми янголами-охоронцями стають медики. Але й вони не всесильні без дієвої підтримки інших…

Тож, ГО «ВГО «Поруч» завжди рада бути тим місточком, який поєднає зусилля людей доброї волі з різних суспільств, країн, прошарків і з різними спроможностями. Прикладом такого об’єднання зусиль, що вилилося в суттєву матеріальну підмогу в справі боротьби з підступною хворобою, стала взаємодія «Поруч» з фондом Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland (Німеччина) в рамках проєкту на подолання COVID-19.

Наші волонтери — експерт Надія Стець і координатор міжнародних проєктів Андрій Мосейко — саме ті люди, що змогли навести такий місток між німецьким фондом і ГО «Партнерство і розвиток» та допомогли в придбанні засобів індивідуального захисту й дезінфекції Львівській обласній дитячий клінічній лікарні Охматдит і шістьом інтернатним закладам у місті Дніпро та Дніпропетровській області.

Подяки (на фото), видані їм керівництвом ЛОДКЛ ОХМАТДИТ і ГО «Партнерство і розвиток» — це ще один, зафіксований на папері, прояв спільної радості від добре виконаної справи, що, без сумніву, піде на користь як вихованцям і працівникам інтернатів, так і маленьким пацієнтам лікарні та їхнім «янголам у білих халатах».