Дитячий будинок “Оберіг” приймав волонтерів “Поруч”

Дитячий будинок “Оберіг” приймав волонтерів “Поруч”

11 лютого 2018 року  об’єднались небайдужі серця – волонтери ВГО «Поруч» – та відвідали дитячий будинок «Оберіг», що в місті Богуслав.

Хоч наша бригада волонтерів була маленькою, але день став досить продуктивним і результативним.

Наш новий знайомий Володимир провів майстер-клас з гри на  shakuhachi. Це – народний музичний інструмент Японії, японська флейта з бамбуку. Діти дізнались про її походження та історію, почули гру у майстерному виконанні Володимира та спробували й самі попрактуватися у цій незвичній, але вельми цікавій для них справі. Нас вразила талановитість вихованців дитбудинку, оскільки вже за  годину вони отримали непогані результати навчання і ми почули чарівне звучання японської флейти у дитячому виконанні.

Волонтери «Поруч» та стажистка зі Швеції провели майстре-клас з  квілінгу, де всі продемонстрували свій талант і креативність!

В процесі наших активностей відбувся спонтанний урок фотографії, де ініціаторами стали самі малюки, тому частина фото в додатку зроблена юними фотографами.

Justin вкотре довела, що неважливо, якою мовою ти говориш, – за бажання завжди можна знайти контакт з людьми! Наша шведська гостя неймовірно вдало взаємодіяла з дітьми будь-якого віку. А ті, у свою чергу, мали можливість поспілкуватись англійською та іспанською мовами.

Повертались ми додому задоволені та з теплом у серцях. Найбільша винагорода волонтера – це сяючі очі дітей, в яких палають вогники добра та щастя. Будьте поруч – і світ стане кращим! Творіть добро –  і воно повернеться вам сторицею!

Відеорепортаж :

Clip86

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1010558352418795&id=100003939204982