“ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ” відбудеться ще в чотирьох містах України

“ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ” відбудеться ще в чотирьох містах України

В Україні триває соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Наступними містами проведення стануть Дніпро (17-19 листопада), Запоріжжя (25-27 листопада), Краматорськ (15-17 грудня), Сєвєродонецьк (22-24 грудня).
«Школа волонтерів» – це проект, спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення громадян, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднання ВПО і громади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.
До участі у проекті запрошуються активні громадяни, студенти, представники громадських організацій. Під час тренінгів учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.

Проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів.
Фінальна мета проекту – створити нову соціальну мережу активістів у Харківській, Запорізькій, Луганській, Донецькій та Дніпропетровській областях, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади під час реалізації соціальних проектів.
«Школа Волонтерів» сприятиме підвищенню рівня мотивації до добровольчої діяльності та соціальної відповідальності, а також активної громадської участі ВПО в житті громади.
Якщо вас зацікавив проект, зв’яжіться з нашим координатором – Потій Олександр , т.: +38(067) 579-42-26, potav@ua.fm 

 

Дніпро

Дата проведення: 17,18,19 листопада 2016 р.
Місце проведення: Студентський простір взаємодії “NUMO”, пр. Д. Яворницького 17

 

Запоріжжя

Дата проведення: 25,26,27 листопада 2016 р.
Місце проведення: комплекс “Порто Рива”, м. Запоріжжя, вул. Луначарського, 15г

 

Краматорськ

Дата проведення: 15, 16, 17 грудня 2016 р.
Місце проведення: Park Hotel Comfort, Краматорськ, вул. Героїв Украї

 

Сєвєродонецьк

Дата проведення: 22,23,24 грудня 2016 р.
Місце проведення: готель МИР, Сєвєродонецьк, вул. Лисичанська, 1