“Школа Волонтерів” на Дорогобиччині

“Школа Волонтерів” на Дорогобиччині

9-10 серпня відбулася Школа Волонтерів для молодих активістів Дрогобиччини.

Вже вдруге волонтери ВГО «Поруч» провели Школу Волонтера на Дрогобиччині, цього разу – у с. Довге.

Серед величних Карпатських гір, біля стрімкої гірської річки, на свіжому повітрі учасники проекту «Школа волонтерів» вивчали сутність, цінності та специфіку руху волонтерства.

Програма першого дня була насичена вправами різного роду на знайомство, гуртування учасників, ігри на тімбілдінг, комплекс активізаційних та ділових вправ, які допомогли побудувати сильну та продуктивну команду, і пограли в Гру “Світ Громади”. Під час різноманітних вправ, обговорень і дискусій на тему волонтерства, учасики мали змогу засвоїти основи цього руху й порівняти особливості реалізації його в Україні та країнах Європи.

Темою другого дня стало лідерство. Тренінг був націлений на розвиток в його учасників навичок командного лідерства й ефективних комунікацій. Програма тренінгу включала як активізаційні вправи та енерджайзери, так і симуляційні ігри й дискусії, котрі також допомагають визначити взаємозв’язок між лідерством та волонтерством. У ході однієї з вправ учасники змогли поділитися враженнями від проекту та визначити свої лідерські досягнення.

Оскільки проект покликаний вирішити проблему активізації місцевої молоді, недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів, то під час тренінгу проводилися майстер-класи з управління проектами, лідерства комунікацій і командної роботи.

У програму другого дня входило також розроблення реклами волонтерства, тому очікуємо, що жителі міста Дрогобич приєднуватимуться до цієї спільноти!

Тренерами були Гиренко Христина та Сулима Анастасія.

Дякуюємо БФ “Карітас” за запрошення, організацію та теплий прийом!