“Школа Лідерства”

“Школа Лідерства”

19 лютого волонтерки від ГО “Поруч” Дарія Гуцал та Анна Дембіцька провели тренінг на тему “Нuman rights in modern world” для лідерів професійно-технічних училищ в рамках проєкту “Школа Лідерства”.

 

Усі проведені вправи були на основі методики міжнародного проєкту “Youth Expression”, який волонтерки відвідали у грудні. Вправи були різного характеру та з різними мотивами: деякі були спрямовані на тімбілдінг та розвиток довіри одне до одного, інші навпаки провокували до голосних дебатів та суперечок між учасниками.

“Я вперше проводила тренінг своїм одноліткам та думала, що буде трошки легше, — ділиться враженнями Дарія: — Я зрозуміла, скільки сил та креативу потрібно, щоб зацікавити аудиторію, спрямувати її на роботу та надати бажання працювати у команді. Але я не можу сказати, що було не весело. Більшості учасників було цікаво та вони активно працювали один з одним: було багато як сміху, так і серйозних розмов. Не завжди вдається дійти згоди стосовно певних питань, але головна ідея нашого тренінгу — довіра та уміння слухати.”

“Було дуже цікаво переключитися з ролі учасника тренінгів на роль ведучого, — додає Анна: — Найскладніше було зберігати нейтралітет, адже сама я зазвичай активний учасник дебатів. Утім працювати з молоддю, просвіщати їх в таких важливих темах і відчувати, що ти робиш Україну крок за кроком освіченішою і толерантнішою — вкрай важливий для мене досвід. Із великим бажанням повернусь у школу лідерства з новими кейсами.”