У Черкасах продовжує свою діяльність центр соціальної згуртованості населення «Бути Поруч», метою якого є інтеграція постраждалих від війни осіб. Проєкт реалізовує ГО «Поруч» разом з організацією Acted Ukraine, за фінансової підтримки Ukraine Humanitarian Fund.

Нещодавно бенефеціари проєкту отримали екосумки, які власноруч роблять люди з інвалідністю із соціального підприємства Майстерня “ЕкоСумка” – розвиток та перспектива для осіб з інвалідністю

Соціальні підприємства – дуже важливий складник загальної політики з реабілітації та інклюзії, чи то серед наших співвітчизників з інвалідністю, чи серед людей, які вимушені залишати власні домівки через війну та повинні шукати нову роботу чи взагалі розпочинати нові напрями діяльності. Тож і такий маленький приклад, як пошиття екосумок, є дуже корисним досвідом як у підтримуванні вітчизняної економіки, так і в ідеях щодо створення нових соціальних підприємств в Україні. Ну й, звичайно, ця діяльність — знак того, що Україна, попри всі труднощі війни, продовжує у всьому, що залежить від неї, підтримувати світові тренди з упровадження екологічного стилю життя.