Грудень 2023 року видався дуже насиченим на події в Центрі соціального згуртування «Бути Поруч», який створила ВГО «Поруч» спільно з Acted Ukraine за фінансової підтримки Ukraine Humanitarian Fund.

16 грудня пройшов семінар «Трансформація конфліктів та медіація». Семінар сприяв розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного розв’язання конфліктів серед дітей і молоді. Після цього учасники переглянули фільм і мали змогу обговорити його.

22 грудня пройшов тренінг «Пошук внутрішніх ресурсів». Його провели для учасників із категорії ВПО, які в умовах війни залишилися без власної домівки.

26 грудня відбувся ще один тренінг на тему «Стійкість під час війни». Він сприяв поліпшенню емоційного самопочуття, отриманню позитивних емоцій. На тренінгу активізували навички помічати добре, усвідомлювати життя. Учасники тренінгу перезавантажилися, сформовували позитивне мислення, віру в себе та свої сили.

28 грудня пройшов семінар на тему «Інтеграція ВПО в громаду». Семінар спрямовувався на психологічну допомогу та психоемоційне розвантаження.

Окрім уже перерахованих подій, у грудні учасники мали змогу познайомитися з грою «Боча», спрямованою на згуртованість населення. У цю гру можуть грати люди різного віку, а також люди з інвалідністю. Хочемо висловити подяку FIFH Malmö Parasport, які надали футболки, у яких учасники проєкту можуть грати в «Бочу». Також учасники Центру соціального згуртування населення «Бути Поруч» виготовляли ляльки-мотанки «бажанки». Робота Центру соціального згуртування населення триває!