Звільнись від стереотипів, відкрийся людям – і ти пізнаєш світ!

Звільнись від стереотипів, відкрийся людям – і ти пізнаєш світ!

У межах співпраці з Lawrence University, ВГО “Поруч” сприяє культурному обміну між США та Україною, приймаючи чотирьох студентів зі США, які приїхали здобути практику волонтерства в нашій країні.
Нагадаємо, що ще в листопаді ми з радістю ділилися з вами новиною: з 9.12.17 по 23.12.17 ми готувались прийняти чотирьох студентів США. Уже тоді була запланована насичена програма культурного обміну, яка мала розкрити мету та суть «Поруч» і дати змогу гостям стати безпосередніми учасниками волонтерської школи. Волонтерські візити до дитячого будинку мають відкрити нові внутрішні грані всіх учасників та подарувати безцінний досвід діткам. Планувався ряд заходів, що зруйнують національні стереотипи та відкриють для кожного особливості американської та української культур.

 

І нарешті, довгоочікувана зустріч відбулася. Насичена програма розпочалася з першого дня перебування гостей у Києві: американські студенти вже встигли провести розмовні клуби з англійської мови спершу для школярів, а потім – для пенсіонерів.
Отже, ВГО «ПОРУЧ» не стоїть на місці, а весь час рухається й творить нові заходи та проекти. Ми відкриті до всіх громад і людей, ділимось позитивними емоціями та заряджаємо енергією за підтримки дружнього колективу. Сповнені емоціями та позитивними враженнями від зустрічі з американськими студентами, ми рухаємося далі…