Конкурс серед загальноосвітніх навчальних закладів Луганської та Донецької областей «Агенти чистоти»

Конкурс серед загальноосвітніх навчальних закладів Луганської та Донецької областей «Агенти чистоти»

Нагадуємо, що у Вас є можливість взяти участь у конкурсі серед загальноосвітніх навчальних закладів Луганської та Донецької областей «Агенти чистоти».

Передумови. Проблеми якості та безпечності харчування, як і попередження шлунково-кишкових та інших інфекційних хвороб, включно з поширенням Covid-19, розкривають низку соціальних і економічних проблем сучасної України: низький рівень надання медичних послуг, високий рівень смертності від інфекційних хвороб, проблеми щодо загальної культури та малий відсоток вакцинованого населення, як і нестача дієвої інфраструктури для забезпечення заходів санітарної та епідеміологічної безпеки. Сьогодні більше як 5 мільйонів дітей харчуються в українських школах і дитячих садках. Лише 2019 року в 38% українських шкіл і дитсадків були зареєстровані харчові розлади в дітей. У зв’язку із цим особливо важливо дотримуватися основних положень системи контролю HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) щодо якості харчових продуктів.

 

Мета конкурсу: популяризація здорового та безпечного харчування, впровадження за допомогою принципів НАССР розвитку надійної системи контролю харчових продуктів у закладах освіти.

Умови конкурсу: Під керівництвом учителя команди з шести учнів мають створити та презентувати власний проєкт-ідею, який відображає розвиток надійної системи контролю харчових продуктів у школі. Творчі проєкти можуть бути у вигляді: відео, газет, флешмобів щодо тем «Гігієна харчування» та «Здорове харчування».

П’ять найкращих проєктів буде визначено 15.05.2021.

 

Заявки на участь у конкурсі подаються на електронну пошту info@poruch.ua до 04.05.2021.

Заявка на участь надсилається на пошту та містить інформацію:

Назва школи, ПІБ учасників команди, ПІБ вчителя, відповідального за проєкт; мотиваційний лист у формі есе або відео на підтвердження інтересу до теми проєкту.

Учасниками конкурсу можуть бути: шкільні команди (по 6 учнів віком 12—16 років з Луганської, Донецької областей, які готові застосовувати отримані знання й досвід у повсякденному житті та передавати їх одноліткам (власний внесок у формі проєктів та ініціатив до цієї теми).

Переможці конкурсу: Шкільні команди, які посядуть І—V місця, візьмуть участь у чотириденному літньому таборі. Шкільні команди, які посядуть VІ й VІІ місця, отримають заохочувальні призи — електросушарки, дзеркала, дозатори.