Оголошення

Оголошення

Передумови
Всеукраїнська Громадська Організація «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір тренерів для проведення тренінгів: «Соціальне згуртування для учнів» в межах проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів».
Мета проєкту: сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Більш детальна інформація про проєкт за посиланням: http://poruch.com.ua/projectsporuch/peaceproject
В межах проєкту заплановано проведення трьох оффлайн тренінгів для учасників з Луганської, Донецької та Івано-Франківської областей.
• Тривалість тренінгу 1 (один) день (8 годин);
• Організація тренінгів буде відповідати усім вимогам та рекомендаціям МОЗ та місцевої влади;

Проведення тренінгів відбуватиметься у період з 19-23 жовтня 2020 у таких населених пунктах:
• м. Рубіжне (Луганська область);
• м. Констянтинівка (Донецька область);
• с. П’ядики (Івано-Франківська область).
Кандидати можуть обрати один або кілька варіантів дат та локацій. Кінцева дата тренінгу буде узгоджена між обраним тренером та адміністрацією школи. Цільова аудиторія тренінгу: учні старших класів закладів середньої освіти.

Вартість роботи за один тренінг: 3900 грн (Брутто) враховуючи оподаткування. Додатково покривається вартість транспортних витрат (за наявності первинних підтверджуючих документів) та надається харчування під час тренінгу. Усі зацікавлені особи мають надіслати резюме та концепцію тренінгу українською мовою.

Концепція має включати такі підпункти (та не має перевищувати 2 сторінки):
– Мета тренінгу;
– Цілі тренінгу;
– Стислий зміст сесій з пропонованими методами роботи;
Дату/и та локацію/ї відповідно до зазначених вище. ВГО «Поруч» надає шаблони необхідних документів та форми для звітності. До розгляду приймаються спільні заявки від кількох тренерів. Вказати наявність ФОП.
Кінцевий термін подачі заявок: 13 жовтня 2020 року на пошту info@poruch.ua