Взаємодія з МОМ

$0

Campaign Target

0

Donations
Donated 0%
$0 to go

Взаємодія з МОМ

«Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі»

Проект «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» за фінансової підтримки Уряду Японії МОМ.

У рамках реалізації проекту МОМ були здійснені ремонтні роботи на 20 об’єктах соціальної інфраструктури Донецької та Луганської областей і надано гранти на проведення заходів соціального згуртування у вигляді матеріалів та необхідного обладнання.

Мета проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» – об’єднувати населення з метою полегшення відновлення та сталого вирішення проблем ВПО та постраждалого від конфліктів населення України. Під час тренінгу учасники отримали основні теоретичні та практичні поради щодо написання грантових заяв, брали участь у моделюванні ігор для формування та консолідації команди. Проект визначив компетенцію та потенціал лідерства за допомогою інтерактивної технології освіти з подальшою оцінкою здібностей та навичок. За результатами після закінчення навчання учасники отримали відповідні знання та навички для написання власного проекту. 49 громад отримали грантову підтримку на заходи згуртування з подальшою підтримкою та консультуванням ВГО «Поруч».

«Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Проект  «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. ВГО «Поруч» у ролі виконавчого партнера Міжнародної організації з міграції.

Метою проекту є покращення та розвиток інституційної спроможності двадцяти п’яти громадських організацій з усієї України.

2017 рік

Фестиваль громад у Святогірську

29-30 березня 2017 р. – Фестиваль громад у Святогірську.

Другий рік поспіль захід зібрав близько 250 учасників з 20 громад Луганської та Донецької області.

Захід зібрав близько 250 учасників, які ділилися своїм досвідом соціального згуртування, планували, як зробити проекти своїх громад стабільними та довготривалими,  насолоджувалися виступами талановитих танцюристів і співаків  Донбасу, а також майстрів Українсько-японського центру  – Володимира Лазуткіна (японська флейта), Олени Гребенюк (оперний спів), Хітоші Накамури (японська каліграфія).