Проект “Мокоша”

$0

Campaign Target

0

Donations
Donated 0%
$0 to go

Проект “Мокоша”

“Мокоша” – соціальний-громадський український проект, організований дружньою командою ВГО “Поруч” який, на перший погляд, покликаний, звернути увагу на людей з інвалідністю, вкоторе нагадати суспільству зупинитися на хвилинку та задуматись над проблемою створення вільного пересування та комфортного життя всім довкола.Якщо ж подивитися глибше, то “Мокоша” – це дуже красивий та елегантний спосіб показати всім, що обмеження знаходяться тільки в наших головах, що ми самі створюємо собі рамки з думкою, що можливо, а що ні. Надзвичайно сильні духом жінки доводять це. Вони є взірцем незламності та цілеспрямованості, дають приклад, надихають та мотивують йти далі.Для когось “Мокоша” – це лише ще один натиск на владу, заклик до змін у сучасній інфраструктурі, де є місце абсолютно всім людям, незалежно від їхнього соціального чи фізичного статусу. Що, звісно, теж, у великій мірі, перегукується із ідеєю проекту.

Особисто для мене “Мокоша” – це чудова можливість зробити щасливішим, відчути себе справжніми феями усіх жінок. Нагадати всім, що жінка – це в першу чергу муза та хранитель усього прекрасного, що є в світі.

Через інклюзивні покази ми ніби змінюємо повсякденне середовище, міняємо світло, щоб показати справжність, істинність, ту первородну жіночність, що, безперечно, є рухомою силою до змін усього навколо.

Хоч ці перетворення тривають всього якусь мить, та я твердо вірю – це змінює життя учасниць та наштовхує глядачів на переосмислення своїх стереотипів.

Так, безперечно, до цього проекту відноситься і підвищення соціального усвідомлення та тиск на владу й повноважні органи, але головна ідея – це показати велич жінки у сучасному світі. Її боротьбу у вирі повсякденності, її соціальне та духовне становлення в сучасному світі. Ідея в тому, щоб окрилити тисячі, сотні тисяч та нагадати, що ніколи не треба здаватись або опускати руки, незважаючи на складні життєві обставини чи перепони. Нагадати, що хоч і всім буває тяжко, та, ось, наприклад, ца чудові жінки змогли це подолати, і кожен теж зможе. Головне – рухатися вперед, помічати все прекрасне та вірити у світле.

Тож, запрошую усіх небайдужих приєднуватися та брати активну участь у розбудові сучасної країни з відповідним місцем жінки в ній!

Христина Гиренко(fb),
Керівник Проекту

Khrystyna@mokosha.me

Деталі на сайті: mokosha.me