Навчання лідерів волонтерських команд

Навчання лідерів волонтерських команд

Допомагаємо допомагати.🇺🇦

Працюючи з керівниками волонтерських команд ми помітили помилки, що часто повторюються, в управлінні. Основні 8 помилок:

🔴 Команди не розуміють поставленого завдання або розуміють його по-своєму. В результаті старанно роблять не те, що потрібно.

🔴 Працюють 24/7. Це призводить до фізичної перенапруги та виснаження.

🔴Через недостатність вміння керувати командою, керівники намагаються все робити самостійно. Це знижує продуктивність роботи команди.

🔴 Не мають навичок нематеріальної мотивації. Це призводить до втрати співробітників та зниження результатів роботи команди.

🔴Деякі лояльні співробітники волонтерських команд займаються покращенням, починають давати поради своєму лідеру, тобто починають позиціонувати себе як дублюючого керівника. Це призводить до зниження загальної ефективності.

🔴Висока плинність у командах. Учасники команди не до кінця розуміють, що таке волонтерство. Це знижує результат роботи усієї команди.

🔴Керівники волонтерських організацій будують свою діяльність, виходячи з алгоритмів мирного часу. На жаль зараз, вони не працюють.

🔴Застосовуються стратегії, що давали результат у невоєнний час, що не призводить до очікуваних результатів.

Маючи багаторічний досвід антикризового управління, надаємо правильні рішення для кожної з 8 помилок. 60 днів допомагаємо будувати ефективні команди. Створили волонтерську організацію, яка “допомагає допомагати”.

Напрямки нашої діяльності:

🍀Школа антикризового управління для керівників волонтерських організацій. Навчаємо ефективні інструменти побудови та управління.

🍀Кадрова служба.

Пошук нових учасників волонтерських команд на запит. Співбесіда за методиками чинними у воєнний час. Провели понад 50 співбесід та підібрали 25 співробітників до волонтерських команд.

🍀Служба психологічної підтримки.

Група психологів допомагає українським волонтерам відновитися та вчасно запобігти вигорянню. Надає індивідуальні консультації для лідерів волонтерських команд. 

I багато іншого.🤝

💓Запрошуємо керівників волонтерських команд до співпраці. Наша допомога волонтерським організаціям здійснюється на безоплатній основі.

Сторінка ФБ керівника проекту https://www.facebook.com/kravets.pro