Допомагаємо Разом: Програма «Гігієна» ГО «Поруч» на Херсонщині

Допомагаємо Разом: Програма «Гігієна» ГО «Поруч» на Херсонщині

У рамках програми «Гігієна» ГО «Поруч» закриває побутові проблеми сімей з Херсонщини
У рамках програми «Гігієна» на Херснощині роздали 2165 наборів. До кожного комплекту непродовольчих товарів (NFI) увійшли три різні – сімейний набір NFI, гігієнічно-санітарний набір для миття посуду та набір особистої гігієни.
Як ми визначали потребу у даному виді допомоги наших сімей-бенефіціарів?
По-перше, на початковому етапі ми співпрацюємо з місцевою владою, громадськими лідерами та організацією Save the Children, щоб провести оцінку потреб і визначити кількість сімей, які потребують саме цей вид допомоги.
Аналізуючи інформацію, зібрану нашими фахівцями, визначали остаточний склад кожного типу наборів. Адже, наша задача, щоб допомога була дієвою і корисною для отримувача.
У фіналі затвердили три набори з наступним складом.
Побутові набори, до яких входять каністра, лампа сонячна, складне крісло, ліхтар, постільна білизна, ковдра, набір рушників, сумка, термос.
Набір засобів побутової гігієни, які потрібні в кожній оселі. Це – рідина для чищення поверхонь, пакети для сміття, швабра з відром, рукавички господарські, чистяча рідина для туалету, відро для сміття.
Гігієнічні набори із зубними щітками, пастою, милом, шампунем, дезінфікуючим засобом, пральним порошком, гелем для миття посуду.
Всі набори були розвезені ГО «Поруч» і вручені особисто отримувачам.
Якщо вашій дитині і родині потрібна допомога, ми чекаємо на ваш дзвінок
телефон Гарячої лінії 0800300113
e-mail: help@poruch.com.ua