“Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації”

“Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації”

28 квітня відбувся старт одного з напрямків проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». За підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина «Школа лідерства» для школярів таких населених пунктів як Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці. На першому занятті під назвою «Природа лідерства» за фасилітації експертів ВГО «Поруч» Віри Усик та Гиренко Христини учасники – мали змогу розглянути основи лідерства,природу лідерства, оцінку лідерських якостей та що робить людину лідером: особистісні якості, спеціальні знання; виявити власний лідерський потенціал; провести аналіз ресурсів і обмежень для нарощування лідерського потенціалу та продемонструвати творчий підхід до завдань і потренуватися в самооцінці та самопрезентації.
Наступне заняття в Школі лідерства відбудеться 5 травня в Немішаєвському міському будинку культури, де тоді ж розпочнеться ще один напрям проекту – дводенні тренінги для всіх груп населення Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці.
Чекаємо з нетерпінням наступних зустрічей.
Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.