«Поруч» із групою молодих українських активістів у Грузії

«Поруч» із групою молодих українських активістів у Грузії

З 19 по 28 жовтня учасники програми «Tools for promoting youth entrepreneurship” у рамках Erasmus+ представляли нашу країну на міжнародному форумі.. «Enterprise your idea — Youth Exchange — Telavi 2019». Завдяки ГО «ВГО «Поруч» це вже третя подорож українців до сонячної та гостинної Грузії.
Цього разу гостями цієї чудової країни були наші найобдарованіші діти, що пройшли курс тренінгів. Україну представляли Анастасія Лисенко, Володимир Котляров, Катерина Федосова, Олексій Анагбогу (Хотімля), Антон Леонець, Богдан Байдик (Старий Салтів), Анна Харченко, Катерина Лісняк (Мерефа), Владислава Самойлова (Харків), Данило Тищенко (Каховка) та керівники групи Марія Тищенко й Андрій Лебеденко.
Дуже приємно, що українська делегація виявилася найпродуктивнішою. З восьми найкращих проєктів три були українськими. Наша молодь вчергове продемонструвала свій високий потенціал, креативність і працелюбність.
Також молодь мала можливість насолодитися грузинським колоритом, відвідати тисячорічні монастирі та скуштувати справжні кавказькі страви. Окремо хочеться відзначити рівень дисципліни нашої групи, за що батькам — особлива вдячність.
Міжкультурний вечір, як завжди, був теж на славу нашій країні. Адже шпиговане сало, чорний хліб, солодощі та коровай нікого не залишили байдужим. Знову в нас усе вийшло. Дуже приємно було повертатися на Батьківщину із почуттям гордості за нашу молодь. Дивлячись на них, розуміємо, що у нашої країни є майбутнє.

Більше інформації про наших партнерів за посиланням: http://youngentrepreneurs.eu/


Автор: Андрій Лебеденко