ГО «ПОРУЧ» згуртовує благодійників на Херсонщині

ГО «ПОРУЧ» згуртовує благодійників на Херсонщині

Громадська організація «Поруч» ініціювала зустріч представників благодійних організацій, які працюють на території Херсонської громади задля консолідації зусиль у вирішенні задач при реалізації партнерської програми Save the Children із захисту дітей.

За одним столом зібралися активні співробітники декількох благодійних організацій: Херсонський клуб волонтерів, Центр “Вдома”,ГО ” Об’єднані любов’ю до дітей” на базі ЗОШ 31, Мобільний центр допомоги врятованим, Простір для жінок і дівчат “Вільна”, БТ “Центр суспільних програм”.

Метою зустрічі було впровадження в спільну роботу кейсменеджменту як ефективного інструменту надання допомоги підопічним. Адже, кейсменеджер працює з родиною від виявлення потреб до повного їх закриття.
Під час зустрічі було вивчено ситуацію на сьогодні і розглянуто механізми подальшої взаємодії між благодійними організаціями. Були визначені проблеми, пов’язані з цією роботою та шляхи їх вирішення.

Нагадаємо, що зараз працівники ГО «Поруч» активно надають кваліфіковану допомогу населенню громад Херсонщини у рамках партнерської програми Save the Children із захисту дітей. За кожною родиною, яка потребує допомоги, закріплено працівника організації, який здійснює повний супровід при виявленні і вирішенні потреб підопічних.

Якщо вашій дитині та родині потрібна допомога, ми чекаємо на ваш дзвінок.

телефон Гарячої лінії 0800300113
e-mail: help@poruch.com.ua