АНГЛОМОВНИЙ ТРЕНІНГ “Я, ВИ, МИ ТА СВІТ”

АНГЛОМОВНИЙ ТРЕНІНГ “Я, ВИ, МИ ТА СВІТ”

 

10-11 липня у м. Каховка, за підтримки громадської організації «ВГО «Поруч» (виконавча директорка – Марія Тищенко), був проведений дводенний англомовний тренінг «Я, Ви, Ми та світ». В основі тренінгу лежить матеріал, що спирається на наукові дослідження провідних університетів світу (Гарвард, Йель, Каліфорнія). Його метою було донести, що щасливі, позитивні люди досягають значно більшого в житті, вони успішні у порівнянні з негативними, нейтральними та напруженими людьми. Вони набагато краще соціально згуртовані, рідше хворіють і живуть на 6-7 років довше.

Каховська молодь отримала унікальну можливість поспілкуватися з мешканцем з-закордону. Під керівництвом пана Падрайга,  гостя з далекої Ірландії, підлітки виконували низку простих, але корисних пізнавальних вправ, за допомогою яких тренер намагався показати шляхи для задоволення соціальних, ділових та особистих потреб.

У кожного з присутніх був унікальний шанс поспілкуватися англійською з її носієм. Діти намагалися якомога краще себе презентувати, висловити свої думки іноземною мовою так, щоб їх зрозуміли. Упевнено можна стверджувати, що це була просто чудова можливість спробувати себе у незвичній ролі та потренувати мову.

У перервах між цікавими, «живими» й активними розмовами всіх пригощали гарячим чаєм та смачним печивом – голодним ніхто не лишився. Бонусом під час таких зупинок на перекус було те, що учасники тренінгу могли поспілкуватися з ірландським гостем на вільні теми і, знову ж таки, проявити себе та покращити свою англійську.

По закінченню дводенного тренінгу всі його учасники отримали чудові враження та досвід. Живе спілкування англійською, обмін культурами, нові знання – все це, беззаперечно, допоможе нашій каховській молоді у майбутньому.

Щиро вдячні ГО «Поруч» та, звичайно ж, панові Падрайгу за всі ці прекрасні можливості й отримані навички.

Авторка статті, учасниця тренінгу: Марія Штефан