Відбір спікерів та експертів для проведення Форуму: “Медіація для школярів: від конфлікту до порозуміння”

Відбір спікерів та експертів для проведення Форуму: “Медіація для школярів: від конфлікту до порозуміння”

ВГО «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір спікерів та експертів для проведення Форуму: «Медіація для школярів: від конфлікту до порозуміння» в межах проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів».

Мета проєкту: сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.
Більш детальна інформація про проєкт за посиланням:
http://poruch.com.ua/projectsporuch/peaceproject/

Заплановано проведення трьох Освітніх форумів: у змішаному форматі (віртуальний та офлайн)  в  с. П’ядики (Івано-Франківська область)м.Рубіжне (Луганська область), м.Костянтинівка (Донецька область).

  • Дата проведення: перша половина грудня 2020 (буде уточнено між відібраними експертами та адміністрацією школи)
  • Тривалість Форуму 1 (один) день (8 годин);

Організація Форуму буде відповідати усім вимогам та рекомендаціям Міністерства охорони здоров’я України, карантинним обмеженням, встановленим Кабінетом Міністрів України і місцевою владою.

Цільова аудиторія тренінгу: адміністрація школи, вчителі, учні старшого та середнього шкільного віку, громадськість.

Вартість гонорару експертів: 2800 грн (брутто), враховуючи оподаткування. Організатор тренінгу не покриває витрати, пов’язані проїздом та проживанням.

Зацікавлені особи мають надіслати резюме та пропоновані теми/питання для обговорень українською мовою, документи ФОП (при наявності).

Кінцевий термін подачі заявок: 28 листопада 2020 року.

Заявки необхідно подавати на пошту:
info@poruch.ua із зазначенням у темі листа «Форум».

Проєкт «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів», реалізує Фонд громади міста Херсон «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та Всеукраїнською громадською організацією Поруч за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин Institut für Auslandsbeziehungen (ifa), що фінансується міністерством закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt у рамках програми фінансування zivik.

#ChildFundDeutschland#Poruch#ZakhystKherson