«Ми відчуваємо себе з дітьми командою». На Херсонщині запрацювали пілотні групи програми TeamUp

«Ми відчуваємо себе з дітьми командою». На Херсонщині запрацювали пілотні групи програми TeamUp

У Херсонській громаді навчальний рік для дітей розпочався з участі у програмі TeamUp, яка впроваджується в регіонах, постраждалих від війни, ГО «Всеукраїнська громадська організація «Поруч» у партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children.
Робота проводиться в групах трьох вікових категорій: 6-9, 10 -12 та 13-17 років. Наразі до проєкту залучено 35 дітей. Програма спрямована на подолання стресових проявів, прихованих бар’єрів, страхів, пов’язаних з війною.
TeamUp — це тілесно-орієнтована програма психологічної допомоги, яка сприяє навчанню шляхом залучення дітей у спільні активні дії, ігри й фізичні вправи. Програма включає групові ігри, спортивні вправи, танці й фізичну творчість, тренування, пісні, вправи на керування тілом і дихальні практики, створені для покращення соціального, фізичного, психічного, культурного й емоційного благополуччя дітей.
“Наша задача – надати психосоціальну підтримку дітям, що зараз проживають в прифронтовій зоні, а донедавна знаходилися в умовах окупації. Через залучення дитячої аудиторії до активних рухових ігор, танців, спортивних вправ командного характеру ми прагнемо вивести дитину зі стану стресу, повернути в стан “тут і зараз”, у ситуацію позитивних емоцій, відволікти від тривожних думок», – розповіла одна з фасилітаторів проєкту Світлана Лебідь.
Діти із задоволенням включаються в активності, згуртовуються, активно контактують. Наші фахівці відзначають, що відчувають себе з дітьми однією командою. В процесі гри та веселих змагань долається весь негатив, що накопичився всередині за час війни.Програма тільки розпочата. Якщо ви бажаєте приєднатися, телефонуйте за номером Гарячої лінії
0800300113
e-mail: help@poruch.com.ua