Ми Поруч – відгуки сімей, що отримали допомогу

Ми Поруч – відгуки сімей, що отримали допомогу

З перших днів війни на півдні країни в геометричній прогресії зростала кількість людей, що потребували гуманітарної допомоги: харчових продуктів, засобів гігієни, ліків тощо. Відсутність у перші місяці війни необхідної кількості гуманітарних штабів і волонтерів, розгублені люди, закриті або порожні магазини, підприємства, аптеки привели нас до ідеї створення гуманітарного штабу та запуску проєкту «Ми Поруч», який пізніше підтримали Міжнародний фонд «Відродження» та CARE Deutschland e.V. в межах Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність». Мета проєкту — доставляння гуманітарної допомоги в прифронтові населені пункти півдня України.

Спочатку ми спрямували свою роботу на опікунські сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, матерів-одиначок, сім’ї з дітьми, які мають хронічні захворювання, та багатодітні сім’ї, що залишалися й залишаються в прифронтовій зоні півдня країни.

Хочеться відзначити допомогу з боку керівника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Юлії Кравченко, яка звела нас із дитячими будинками та опікунськими сім’ями, щоб ми змогли дізнатися про їхні потреби. Ось лише кілька відгуків миколаївців про результати нашої співпраці:

Родина Ткачишиних — одного з дитячих будинків сімейного типу м. Миколаєва: «Сьогодні, у такий нелегкий час для нашої країни та кожного з нас, найважливішою є підтримка одне одного! Для нас вона надійшла від команди Всеукраїнської громадської організації «Поруч». Від самого оголошення воєнного стану та дотепер ми й інші багатодітні родини отримуємо ліки, консерви, крупи, солодощі та багато іншого, за що ми та наші діти безмежно вдячні! Божих благословень вашій команді!»

«Зараз, у такий тяжкий для нас і України час, для нас життєво важливою є допомога від людей доброї волі. Під час війни наша сім’я поповнилася ще двома гарними хлопцями, які залишилися без батьківської опіки. Ціни зросли, нам було дуже важко. Підтримка надійшла до нас від ВГО «Поруч». Протягом усього часу ми отримували дуже багато допомоги (крупи, консерви, ліки, солодощі тощо). Ми дуже вдячні вам за підтримку!» — відгук родини Дяченків, дитячий будинок сімейного типу Миколаєва.

Сьогодні попри постійні обстріли з боку окупантів населених пунктів півдня країни, у них залишаються жити люди, до рідних домівок повертаються сім’ї, що виїхали на початку війни, і їм потрібна наша допомога.

Тому команда ВГО «Поруч» продовжить реалізовувати проєкт «Ми Поруч».

Зараз ми з певністю можемо сказати, що протягом восьми місяців війни назва цього проєкту стала нашим гаслом. Працюємо далі!