Ми Поруч – мета проєкту

Ми Поруч – мета проєкту

Мета проєкту «Ми Поруч» — доставляння гуманітарної допомоги до населення прифронтових громад півдня країни. Одна з проблем у реалізації проєкту, з якою стикнулася наша організація, — це доправлення гуманітарної допомоги мешканцям невеликих сіл.

Нам на допомогу прийшли волонтери благодійної організації «БФ «Берегиня Південь». Саме завдяки їм вдалося доставити продуктові та гігієнічні набори до мешканців сіл Іванівки, Панкратове, Бузьке, Новоолександрівки, Новогригорівки, Остапівки Миколаївської області та Нововоронцовки й Осокорівки Херсонської області. Мешканці цих сіл також потребують допомоги, але волонтери заїжджають до них не так часто, як у міста.

Зі слів директорки БО «БФ «Берегиня Південь» Людмили Самчинської: «Гуманітарна допомога під час війни є необхідністю, особливо для тих областей, де проходять бойові дії. Це допомагає людям виживати в складних умовах, відчувати моральну та психологічну підтримку, упевненість у тому, що країна про них не забула, що про них піклуються. Особливо це стосується дітей, літніх людей, інвалідів і людей, які лишилися без домівок».

Усю цю допомогу волонтери проєкту «Ми Поруч» доставляють завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland e.V. в межах Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність». Ми вдячні нашим партнерам, що допомогли доставити та роздати допомогу безпосередньо мешканцям багатостраждальних південноукраїнських сіл.