«Розбудова локальної спроможності у сфері психолого-соціальної підтримки Снігурівської міської територіальної громади»

«Розбудова локальної спроможності у сфері психолого-соціальної підтримки Снігурівської міської територіальної громади»

На Миколаївщині триває реалізація проєкту «Розбудова локальної спроможності у сфері психолого-соціальної підтримки Снігурівської міської територіальної громади», який передбачає підготовку тренерів-консультантів для надання психолого-соціальної підтримки в громаді.

Протягом червня — липня відбулося два триденних практичних модулі, під час яких учасники вчилися надавати першу психологічну допомогу в кризових станах, розглянули психолого-педагогічну допомогу в системі психосоціальної підтримки в надзвичайних або кризових ситуаціях, отримали практичні навички роботи з методами й техніками психолого-соціальної підтримки учасників навчально-виховного процесу в кризових ситуаціях.

«Взявши участь у навчальних модулях, я вчуся допомагати людям, дітям, долати кризові ситуації, труднощі в кризових ситуаціях, вчуся підтримувати в надзвичайних ситуаціях, — розповідає учасниця програми, вчитель Снігурівського ліцею № 3 Тетяна Воскобойнікова. — Програма підготовки тренерів-консультантів доволі насичена, фахові тренери розповідають про техніки й методи подолання різноманітних стресових ситуацій. Під час модулів я дізналася дуже багато нового та цікавого. Цікава як теоретична, так і практична частини. Щиро дякую організаторам!»

Зараз, після завершення третього навчального модуля, учасники навчання проводять власні тренінги в громаді для освітян, дітей і їхніх батьків.

Уже в серпні на учасників очікує супервізійна сесія, захист домашньої роботи й урочистий випуск.