ГО “ПОРУЧ” взяла участь у фінансуванні “Мультишколи” у Харкові

ГО “ПОРУЧ” взяла участь у фінансуванні “Мультишколи” у Харкові

На початку червня за фінансової підтримки ГО “Поруч” на базі  Харківського осередку Всеукраїнської організації «Українська Академія Лідерства», інноваційної програми неакадемічної освіти, відбувся цікавий захід – свято для дітей-мешканців Слобідського району Харкова, у межах проекту “Мультишкола”, що спрямований на створення безпечного простору для розвитку дітей віком від 6-12 років. Цільова аудиторія – діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах (включно з ВПО). Волонтери проекту – студенти з 27 міст України, які проводять для дітей неформальні заняття, спрямовані на різносторонній розвиток (малювання, англійська мова, акторська майстерність, спортивні ігри, танці, настільні ігри, репетиторство, лекції, вікторини).

Ця співпраця харківських та інших волонтерів і ГО “Поруч” стала можливою  завдяки активності молодої харківчанки Борщук Анни, яка навесні взяла участь і перемогла у Конкурсі мікропроектів «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ». Конкурс проводиться у межах Capstone Award проекту Владислава Дементьєва, випускника Study of the United States Institutes – програми обміну Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, що адмініструється FHI 360. Одним із партнерів конкурсу є ГО «Поруч».

За ресурсної підтримки як фонду, так і ГО “Поруч” проект “Мультишкола” поглибив вплив на розвиток учасників проекту за рахунок створення якісної ресурсної бази – придбання необхідних для вправ матеріалів, якісних розвиваючих ігор, уможливив  комбінацію різних занять завдяки харчуванню учасників. Підтримка проекту допомогла розширити коло учасників до 70 дітей та поглибити якісний вплив за рахунок урізноманітнення занять (розвиток когнітивних, комунікаційних, емоційних та фізичних якостей дітей).

Ділячись враженнями від останнього заходу, його організатор Анна Борщук, написала у соцмережах: “Тепле дитяче свято з горами натхнення, солодкого та маленьких щасливчиків! Таким був для мене день 02.06.2018 в “УАЛ-Харків”, коли відбувся найбільший захід “Мультишколи” для усіх дітей мікрорайону від 6-13 років. Сказати, що мене надихають діти – не те слово! Море любові, обнімашок та усмішок накрило академію. Ходили по дворах з оголошеннями, дзвонили мамочкам, розклеювати афішки, просили поширювати та кликати друзів – ну, одним словом, робили все, щоб про захід дізнались усі охочі гарно провести час. Отримали гарний попередній досвід на харківському святі сім’ї Limonad Fest, яке було дуже вчасним. Хто ми? Я дуже дякую команді: В’ячеслав Ноздрін, Khrysty Bahlai, Анна Кириченко, Max Grant, Mykhailo Zyza, Stanislav Bilyi, Станіслав Махун, Vova Yaroslavskiy, Olya Smolyarchuk, Taras Andriyv, Anastasia Batina, Andriana Haponiuk, Дана Гаврилів, Катя Тарнавська, Catherine Symonenko, Yaroslav Frolov, Максим Михайлик. Безмежно вдячна вам за те, що організували їжу, меблі, проектор, зробили квест та мультик справжнім святом! Було цікаво, кольорово та радісно! Звичайно, не обійшлось без підтримки зовнішньої. Дякую “Карітас Харків” за мотивацію, адже реалізація стала можливою в першу чергу завдяки вам, завдяки вашій ініціативності, яка остаточно змотивувала мене зробити свято. Дякую за надане солодке, канцтовари, лабіринти, костюми, парашут. Також дуже вдячна грантодавцям, які допомогли, щоб кожен учасник не залишився голодним, – ГО “Поруч” та Го Young Agents of Change! Дякую батькам дітей , що допомогли занести посуд, та дітям – за все! Дякую за те, що все вдалось і було таким, як було! Діти – це невичерпне джерело натхнення та енергії – даруйте їм любов, поважайте, і ви обов’язково відчуєте в собі щось надзвичайне, це більше, ніж просто вдячність. З гарними емоціями – вперед!”.