Конкурс на закупівлю готельних послуг з тимчасового розміщення учасників тренінгового навчання в рамках проєкту «School Food Generation»

Конкурс на закупівлю готельних послуг з тимчасового розміщення учасників тренінгового навчання в рамках проєкту «School Food Generation»

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс на надання готельних послуг з тимчасового розміщення для учасників тренінгового навчання.
Дата проведення: 12.02-17.02. 2021 року. Місце проведення: м. Київ.
Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)
Технічне завдання:
Надання послуг з готельного розміщення для 24 учасників.
Тип розміщення – одномісне/двомісне.
Дата заселення: 12.02.2021р.
Дата виселення: 17.02.2021р.
Дотримання усіх карантинних обмежень щодо розміщення, перебування і проведення тренінгових заходів.
Наявність власної закритої території
 
Вимоги до постачальника товарів — учасника конкурсу:
Документи суб’єкта підприємницької діяльності;
Досвід роботи – більше 5 років;
Наявність відповідних КВЕДів;
Зразок договору поставки товару;
Комерційна пропозиція;
Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).
 
Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України в безготівковій формі. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає оголошенню, вимогам та є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та якості надання послуг.
Кінцевий термін подання конкурсної пропозиції: 05 лютого 2021 року, 17.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, не розглядаються.
Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції:
До участі у конкурсі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.
Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника конкурсу та засвідчені печаткою (за наявності) та у форматі PDF мають бути надіслані на електронну адресу: poruchchild@gmail.com Тема листа: «Конкурс з надання готельних послуг з тимчасового розміщення»
Додаткові застереження:
Учасник конкурсу погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.
Учасник конкурсу, надсилаючи документи для участі у конкурсі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови. Організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції за умови отримання вигідніших умов.