“Школа волонтерів” завітала до Нікополя

Тренери ВГО «Поруч» Гиренко Христина, Сулима Анастасія та Воропай Ольга відвідали місто Нікополь, де 17.11 та 18.11.2017р. провели Школу Волонтерів. Протягом цих двох днів учасники отримували теоретичні знання та набували практичних навичок, які стануть необхідними у реалізації соціальних проектів.

Також учасники разом із тренерами обговорювали історію волонтерського руху, визначали мету і ціль волонтерського проекту, розбирали поняття «волонтер» та його цінності, вчилися комунікації та основам командної роботи, обговорювали канали впливу на владу та їх використання у розв’язанні реальних кейсів, визначили різницю між громадською організацією та благодійним фондом. Також відбулись тренінги на тему лідерства: вивчався вплив громад на владу та на процес прийняття рішень цією владою.

У програмі наступного дня волонтери практикували комунікативні навички, моделювали ситуації по досягненню компромісних рішень та розвитку комунікативних якостей. Освоїли основи написання проектів, ознайомились з можливими шляхами їхнього фінансування.

За сферами інтересів учасників були створені соціальні проекти. За сприяння у проведенні Школи Волонтерів дякуємо нашим партнерам – Нікопольському Благодійному Фонду «Нове життя».