Піклуємося про безпеку дітей

Піклуємося про безпеку дітей

ГО “Всеукраїнська громадська організація “Поруч” у партнерстві з Міжнародна гуманітарна організація Save the Children розпочинаємо на території Херсонської громади реалізацію гуманітарного проєкту.
Тематична програма: Охорона дитинства
Короткий зміст проекту:
Наслідки війни більше 1 року – стресові прояви у дітей. Відповідно, потрібна психологічна допомога дітям, щоб подолати її наслідки, виявити приховані бар’єри та страхи.
Це не тільки індивідуальна робота з дітьми, а й ігрові практики, групова діяльність.
На другому етапі, приблизно через півроку після пережитих травмуючих подій, у дітей можуть розвинутися посттравматичні синдроми. Для цього потрібна додаткова поглиблена комплексна робота з дітьми.
● В рамках угоди планується відкриття 1 дитячого простору (Центр матері та дитини). Потреба у безпечному та вільному просторі для дітей є надзвичайно гострою, оскільки це дає можливість забезпечити безпосередній догляд за дітьми та їхніми родинами, а також запровадити якісне кейс-менеджмент у запропонованому регіоні.
● Також мобільна група працюватиме у віддалених частинах цільової території, щоб переконатися, що ми охоплюємо найбільш уразливих дітей, батьків та опікунів.
● Локація проекту: Херсонська територіальна громада
Цільові бенефіціари:
• Діти та родини, які постраждали від війни
• Діти та сім’ї, які перебувають у групі ризику через: права дитини, бідність, безробіття, інвалідність членів сім’ї, неповні сім’ї
• Сім’ї, які втратили житло
• Прийомні діти та діти, розлучені з батьками.
• Внутрішньо переміщених осіб у цьому регіоні велика кількість.
телефон Гарячої лінії 0800300113
e-mail: help@poruch.com.ua