“Школа Лідерства” у Ковелі

“Школа Лідерства” у Ковелі

З 20 по 22 липня 2018 року у м.Ковель втретє, у межах конкурсу «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ» , пройшла літня “Школа лідерства” (Leadership Summer School) за фінансування ГО “ВГО “Поруч” у співпраці з ГО “Молоді агенти змін” (Young Agents of Change).
🔔Учасниками Школи були учні з дев’яти різних
загальноосвітніх навчальних закладів Ковеля (з існуючих 13-ти), а також – із Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні та гімназії смт Туріськ.
Під час цих днів командою ентузіастів із різних професій було проведено 11 тренінгів .
Усі тренери та лектори – успішні ковельчани, котрі приїжджають у рідне місто поділитись досвідом із молодшим поколінням.
Темами днів Школи були: 
📍“Освіта та волонтерство за кордоном”
📍“Профорієнтація, тайм менеджмент”
📍“Проактивність і стратегічне планування”
🔰Також учасників Школи лідерства було познайомлено з двома волонтерами програми Peace Corps Ukraine 🌍, котрі знаходяться зараз у Ковелі. Вони разом планують реалізувати проект – місцеву газету, котра буде створюватись учнями.
📍Учасники отримали багато корисної інформації, здобули навички лідерства, тайм менеджменту, стратегічного планування, навчились писати мотиваційні листи та складати успішні резюме, ознайомились з низкою безкоштовних освітніх програм за кордоном тощо.
▶️У свою чергу, по закінченні Школи вони поділилися своїми найкращими враженнями про цей проект:▶️
“Мої очікування перевершили себе: щирі лектори, котрі бажають розширити наш світогляд і розповісти про можливості, які існують зараз, позитивна атмосфера, нові знайомства, поради, завдяки яким я змінила думку про місце майбутнього навчання. Дуже цікаво було послухати ваші особисті історії досягнення успіху. Дуже добре, що я почула цю інформацію саме у 16-річному віці. Завдяки цьому я буду розпочинати готуватись до освітніх програм: писати мотиваційні листи, складати послідовно резюме. Найбільш тішить, що у мене є ще безліч шансів і я їх ще не втратила. Надзвичайно приємно, що існують люди, які діляться своїм досвідом із нами і проводять такі тренінги щорічно у нашому маленькому місті.”
“Я пишаюсь тим, що стала випускницею школи лідерства. Саме ваші тренінги та лекції допомогли мені дізнатись більше про освіту як в Україні, так і за кордоном. Завдяки лекторам, я дізналася багато секретів, як стати успішною, як правильно спланувати своє майбутнє, як визначити життєві пріоритети та опанувати публічні виступи. За цей короткий час я познайомилась з багатьма цікавими людьми, які досягли чимало і стали для мене справжнім прикладом ідеалу успішності.”
“Мені все дуже сподобалось, але можна було б наступного року збільшити кількість днів до чотирьох. Таким чином у перший день встигли б задіювати більше аудиторію, розподіливши інформацію на декілька днів”.
“Я вважаю. що все було дуже класно. Я дізналась багато нового, багато корисної інформації. Я розраховувала, що відвідування цієї школи стане мотивацією, і так воно і сталось”.