Програма Save the Children допомогла родині Тетяни відновитися після трагедії

Програма Save the Children допомогла родині Тетяни відновитися після трагедії

Трагедія війни у родині Тетяни посилилася трагедією при спробі виїхати зі Степанівки Херсонської області 24 лютого 2022 року. Автомобільна троща забрала життя свекра, діти і свекруха отримали численні переломи та забої, а саму Тетяну складали по частинах після двотижневої коми через травму голови. Тридцятиоднорічна мама двох синів наново вчилася дихати, їсти, ходити. А після повернення в деокуповану рідну Степанівку – наново жити.
Діти із задоволенням відвідували запропоновані фасилітаторами активності в рамках виконання партнерської програми Save the Children із захисту дітей. А Тетяна скористалася пропозицією відвідувати групу з «Позитивного батьківства».
«Нерви і так натягнуті через загальну ситуацію, а моя травма ще все ускладнює. Я сама відчувала свою підвищену дратівливість, а у вихованні синів, у яких також уже непростий вік – 10 та 15 років, – це дуже заважає. Зустрічі з «Позитивного батьківства» стали рятівним кругом для мене та моєї родини. Дівчата – чарівниці. Вони змогли створити таку атмосферу, де ми з легкістю і навчалися, і ділилися досвідом. Такі собі дівочі посиденьки стали для нас своєрідним розвантаженням. Стала в спілкуванні з дітьми та вихованні впроваджувати ті методи, яким навчилась. І сама бачу зміни – стосунки з синами стали більш дружніми», – розповідає Тетяна.
За її словами, програма «Позитивне батьківство» повністю відповідає своїй назві.
Якщо вашій дитині та родині потрібна допомога, ми чекаємо на ваш дзвінок
телефон Гарячої лінії 0800300113
e-mail: help@poruch.com.ua