Проекти

Школа Волонтерів

«Школа волонтерів» – це проект, спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення громадян, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднання ВПО і громади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.
Проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів.
Фінальна мета проекту – створити нову Всеукраїнську соціальну мережу активістів, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади під час реалізації соціальних проектів.

РЕЄСТРАЦІЯ на Школу Волонтерів здійснюється за посиланнями для кожного міста де буде проходити подія. Детальну інформацію про участь та місце проведення учасники отримають на вказану в анкеті електронну адресу не пізніше ніж за 5 днів до початку Школи.

Визначні Проекти

Партнери

US Agency of international development
Міжнародної Oрганізації з Міграції
Universal Peace Federation
United Nations Development Programme
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit