У Ліцеї “Інтелект” Знам’янської міської ради відбулася презентація Класу миру

У Ліцеї “Інтелект” Знам’янської міської ради відбулася презентація Класу миру

У рамках реалізації проекту Громадського об’єднання «Поруч» Школа Миру, за участі виконавчої директорки ГО «Поруч» в Україні Марії ТИЩЕНКО, представників міської влади, відділу освіти, директорів освітніх закладів, їх заступників, практичних психологів громади проведено форум з нагоди презентації у ліцеї «Інтелект» Класу миру.

Завдяки фінансовій підтримці ГО «Поруч» Клас миру дійсно вийшов чудовий: затишний, зі зручними диванами, різнокольоровими столами, офісними стільцями, з новенькою технікою для роботи з дітьми. В такому класі комфортно працюватиметься усім. Такий освітній простір сприятиме покращенню умов діяльності соціально-психологічної служби. Клас миру передбачено для спілкування здобувачів освіти, проведення тренінгів, проведення годин психолога, іншої діяльності.Форум проводиться в рамках проєкту «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню». Проєкт спрямований як на сприяння розбудови миру/пом’якшення наслідків нинішнього конфлікту, так і на запобігання нових потенційних конфліктів.

Головна мета форуму – сприяння в школах розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.Спікерами форуму виступили: виконавча директорка Марія ТИЩЕНКО, Знамянський міський голова Володимир СОКИРКО, начальниця відділу освіти Людмила КЛИМЕНКО, практичний психолог Кропивницького ліцею «Максимум» Марина МИРЗА, практичний психолог ліцею «Інтелект» Ольга КЛУБЧЕНКО, практичний психолог ліцею «Крила України» Ірина КУДЛАТОВА, учні-медіатори, представники учнівського самоврядування Євгенія СМАЛЬКО, Артур ПИТУЛЬКО. Форум почався з презентації закладу директором Оленою ПОДВИЖЕНКО, а далі мова йшла про шляхи реалізації основних завдань: укріплення потенціалу організацій громадянського суспільства за допомогою експертної та ресурсної підтримки, патріотичне та інтелектуальне виховання молоді, сприяння розвитку соціальних інновацій та соціального підприємництва, налагодження взаємодії громадян та органів місцевого самоврядування, підтримка місцевих громад.

Учасники ділилися практичним досвідом із своєї роботи, із задоволенням слухали пані Марію, яка розповіла про напрямки роботи інших Шкіл Миру в Україні, окреслила перспективи розвитку та пошук шляхів взаємодії усіх Класів миру. Цікава дискусія швидко добігла кінця, а приємні спогади про неї залишаться у нашій пам’яті, як і подарунки від ГО ”Поруч”. Наприкінці усі бажаючі обмінялися контактами для подальших проектів.

Нові зустрічі – нові можливості у спільному прагненні до Перемоги і миру.