Семінар з ефективної командної роботи та продуктивних відносин

Семінар з ефективної командної роботи та продуктивних відносин

14 липня 2018 р. в офісі Реанімаційного Пакету Реформ (вулиця Ольгинська, 6, Київ) відбувся захід, що об’єднав учасників різних громадських організації у їхньому прагненні опанувати найсучасніші практики та інструменти персонального розвитку, командної роботи, здорового способу життя, позитивності та добробуту.
На запрошення ГО «Поруч» та Коаліції регіональних ініціатив “ТОЛОКА” Україну відвідав  Патрик Перселл (Белфаст, Північна Ірландія)  всесвітньо відомий мотиваційний та бізнес тренер, активний організатор громадських організації та ідейний натхненник волонтерського руху.
Патрік Перселл автор проекту «Happiness, Positivity and Well-being Challege» [https://www.facebook.com/ChallengeYourselfToHappiness  ] та «Develop Ukraine Network» і радник та дослідник в Go Ukraine! Let’s Go! International Public Project  (Відкрий Україну через позитив). Ці проекти мають на меті покращення поінформованості про добрі новини в Україні в засобах масової інформації та суспільстві.
Робота Патріка на семінарі спрямована на підготовку громадських організацій України до викликів сучасного світу, покращення їх здатності до міжнародної кооперації, вирішення складних внутрішньоорганізаційних проблем. Шляхом інтерактивних завдань та роботи над розв’язаням реальних проблем учасники семінару отримали необхідні знання для своєї подальшої роботи.
Блог [http://lifeenglishcollege.blogspot.com/ ]
Мова заходу англійська (з синхронним перекладом).
Підготував волонтер ГО «Поруч» Роман Неколяк.