Стартує реєстрація на навчальну поїздку “School Food Generation” на тему здорового та безпечного харчування

Стартує реєстрація на навчальну поїздку “School Food Generation” на тему здорового та безпечного харчування

 

Запрошуються діти, віком від 14 до 16 років, з Луганської та Донецької областей, які цікавляться здоровим збалансованим харчуванням, гастрономічними знаннями та кулінарним напрямком, а також здоровим способом життя.

Перевага надається дітям ВПО та учням шкіл, які беруть участь у конкурсі модернізації шкільних їдалень, який діє в рамках проекту School Food Generation.

Захід відбуватиметься з 23 по 29 листопада 2020 року у Пущі-Водиці (Київська обл.) у готелі на території Міжнародної тенісної академії. Умови розміщення та перебування групи відповідають усім стандартам сучасних вимог безпечного фізичного середовища з урахуванням епідеміологічної ситуації.

Харчування дітей буде відбуваться загідно норм та рекомендацій МОЗ щодо здорового харчування.

Що вас очікує?

Нові та корисні знання про сферу здорового та безпечного харчування. Як використати отриманий досвід у своєму шкільному повсякденні.

Майстер-класи з провідними шеф-кухарями у приготуванні сучасних страв за системою здорового харчування

Можливість розробити власний проєкт на тему здорового харчування або гігієни харчування, зокрема впровадження стандартів HACCP

А також на вас чекають кулінарні змагання, обмін досвідом з однолітками участь у цікавих зустрічах із експертами сфери здорового харчування та багато інших здорових активностей.

Приєднуйтеся і давайте разом творити здорову генерацію!

ВАЖЛИВО! Дати поїздки можуть бути перенесено у зв’язку з зміною ситуації з поширенням коронавірусної епідемії.

Кількість місць обмежена, реєструйтесь, будь ласка, тут: https://bit.ly/3dcUyFp