Надихаючій простір для учнів Смілянської спеціалізованої мистецької школи-інтернату

Надихаючій простір для учнів Смілянської спеціалізованої мистецької школи-інтернату

Навіть попри війну з усіма її загрозами та викликами ГО «ВГО «Поруч» у рамках проєкту «Школа миру» та в співпраці з ГО «Посольство художників» (Art Embassy) (м. Харків) продовжують творити дива.

Так зовсім недавно в Смілянській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті, що на Черкащині, завдяки цій співпраці з’явився чудовий стінопис, один погляд на який вселяє спокій і переносить у казку — як учнів з педагогами, так і гостей школи.

«”Творимо простір для дітей”, — так характеризують свою роботу організатори проєкту. А ми переживали неймовірні відчуття, спостерігаючи за митцем, який — відчувши енергією школи, життя школи — зумів відтворити її сутність. Завдяки роботі пана Романа, члена ГО “Посольство художників”, у нашій школі було створено неперевершений мурал, тематика якого відображала низку найважливіших життєвих цінностей: миру, розуму, безперервного навчання, дому та єдності. Художник надав муралу яскравого й такого “казкового” колориту. А казка — то є справжнє диво, вона завжди кінчається щасливо!!!» — поділилася своїми враженнями педагог школи Наталія Косенко.

Чудово сказали й виконавці проєкту, харківські митці з Аrt Embassy, підбиваючи підсумок своїй роботі на цім етапі: «Тримаємо вас у курсі та ділимося радістю від успішного процесу, попри всі відключення світла, перебої з транспортом і зв’язком… Щасливі підтримувати Україну й раді, що мистецтво живе та розквітає, особливо в такі нетривіальні часи. Вважаємо, що зараз доторкатися до прекрасного навіть важливіше, ніж зазвичай. Знаємо точно, що мистецтво терапевтичне — бо дарує спокій і лікує душу. Дякуємо за співпрацю, шановні колеги з ГО “Поруч”, любі українські школи, то є справжнє задоволення — мати справи з Вами!»