Як навчити соціальному підприємництву?

Як навчити соціальному підприємництву?

17 травня 2018 року Український форум благодійників в партнерстві з ВГО “Поруч” в рамках проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» провів воркшоп на тему «Курс «Вступ до соціального підприємництва: досвід викладання в університетах України та світу».
Мета воркшопу: провести порівняльний аналіз програм викладання курсу з соціального підприємництва в різних університетах.
За результатами зустрічі були розроблені рекомендації щодо розробки програми універсального курсу, який можна викладати на різних спеціальностях (гуманітарних, економічних, технічних) в різних навчальних закладах України.
За розробленими рекомендаціями робоча група проекту підготувала програму та методичні рекомендації по її втіленню. Напрацьовані матеріали будуть в майбутньому передані всім зацікавленим навчальним закладам України.
Нині з робочою групою співпрацюють Інститут бізнес-освіти КНЕУ / Institute of Business Education KNEU Школа соціальної роботи НаУКМА /School of Social Work NaUKMA Інститут лідерства та управління УКУ Чернігівський національний технологічний університет, Український політехнічний технікум (Кривий Ріг, Дніпропетровщина), Кременчуцький національний університет імені М. Остроградського, Dundee Business School (Шотландія).