Стартувала Школа Лідерства

Стартувала Школа Лідерства

26 жовтня, 2016 року стартував проект «Школа лідерства». Фсилітатор проекту Христина Гиренко. Проект являє собою серію тренінгів, які сприяють особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є формаційний курс для активістів та лідерів професійно-технічних училищ , що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків. Місією даного проекту є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів та піднятті громадської спідомості серед молоді.
Проект «Школа лідерства» – це певна платформа для розвитку та самовираження молоді, розкриття лідерського потенціалу, розвиток активної громадської позиції та підняття свідомості.
Школа Лідерства включає в себе декілька компонентів розвитку, а саме інтелектуальний, фізичний, емоційний розвитки та виховний блок.
За результатами проходження тренінгу учасники матимуть теоретичну та практичну базу знань щодо лідерства, підвищиться рівень відповідальності, активної громадської позиції, покращиться показники по 3-ох компонентах. А також зросте кількість соціально-активної та впевненої в собі в молоді, майбутніх лідерів нової генерації для відбудови нашої держави.