Посмішки малечі роблять світ кращим

Посмішки малечі роблять світ кращим

Попри спекотну погоду й усі негаразди воєнного часу, нашій команді вдалося підняти настрій діточкам Галицинівської та Шевченківської громад Миколаївської області.
Днями ми відвідали села Галицинове, Лимани й Лупареве та роздали чудові іграшки «Дельфінчик» малюкам віком до п’яти рочків. 41 іграшку отримали дітки в Галициновому та 25 іграшок — дітки Лиманів та Лупареве. Також ми залишили 60 іграшок для малечі Шевченковівської громади.
Ми дякуємо нашим партнерам — Міжнародній гуманітарній організації Save the Children — за надання цих гарних іграшки, які дуже порадували малюків. А дивлячись на їхню радість і задоволення, звичайно, хоча б на крапельку стали щасливішими і їхні батьки, бабусі, дідусі… Та й усі ми тішимося, бачачи, що спільними зусиллями можемо в цей непростий час дарувати родинам хвилини втіхи.
Друзі, не забувайте робити добрі справи в такі темні часи, памʼятайте про наше майбутнє покоління, яке змушене рости в непростих умовах. Сьогодні разом ми зробили найнезахищеніших трошки щасливішими та будемо робити це й надалі!