The World Cafe – Школа без конфліктів в Миколаєві

The World Cafe – Школа без конфліктів в Миколаєві

20 липня 2018 року відбувся захід “The World Cafe – Школа без конфліктів в Миколаєві”.
Даний івент проходив у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», що реалізовується командою громадської організації Офіс Регіонального Розвитку у партнерстві з Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Auswärtiges Amt.
Миколаївщина – один з трьох регіонів, обраних для пілотування проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні». Його мета – навчити підлітків самостійно долати конфлікти у власному середовищі, виступаючи в ролі миротворців. Учні та педагоги шкіл-учасників під час серії тренінгів та зустрічей зможуть підвищити рівень своїх знань про права і свободи людини, інструменти їх захисту, подолання конфліктів. Нинішній круглий стіл є частиною цього проекту.
Експертка ГО “ПОРУЧ”, Воропай Ольга, в ролі спікера долучилась  до  панельної дискусії щодо питань шкільної медіації, подолання конфліктів, посередницького діалогу та актуальних проблем захисту прав людини, а також поділилася досвідом “ПОРУЧ” з іншими учасниками на стратегічній сесії «Школа без конфліктів» у форматі The World Cafe.
Згодом, після серії круглих столів у пілотних областях (Одеській, Херсонській та Миколаївській) будуть оголошені конкурси щодо визначення 9 шкіл-учасниць проекту. У них протягом осені 2018 року проходитимуть навчальні тренінги для школярів, вчителів, соціальних працівників, шкільних психологів та представників адміністрацій шкіл.
У грудні 2018 року, найактивніші учасники проекту візьмуть участь у 4-денній навчально-ознайомчій поїздці до Києва. А в травні 2019 року в Херсоні відбудеться Міжнародний Форум з медіації, прав людини та миротворчості, у якому учасники проекту також візьмуть участь.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=139&v=DuLx06ZMV4Q