Тренінг “Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів молодого підприємця” у Маріуполі

Тренінг “Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів молодого підприємця” у Маріуполі

 

40 учасників за два дні;

~ 16 годин насиченої роботи;

~ безліч ідей та позитиву.

18 та 19 липня на базі Освітнього Хабу Betc Space проходили тренінги для молоді Донецької області: мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх (особистісних) ресурсів молодого підприємця у рамках проєкту «Об’єднання та підвищення взаєморозуміння української молоді через розвиток молодіжного підприємництва та розбудову місцевих громад Донецької, Львівської, Харківської і Херсонської областей».

Де шукати ресурси на власну справу, як платити податки та де на все знайти час та ідею і чи реально стати підприємцем у 18 років? На всі ці питання (і не тільки), учасники тренінгу шукали відповіді разом з бізнес-тренерками Тетяна Горохова та Тетяна Вейдер, які познайомили учасників з основами підприємництва, погенерували ідеї, розібрали бізнес-модель Canvas та подискутували з приводу можливостей для молоді, які є зараз у сучасному світі.

“Дуже дякую за можливість за тривалий час карантину, знову отримати заряд енергії та позитиву від живого спілкування. 8 годин тренінгу пролетіли як одна мить! Дуже класно, що навчання змінювалося активними енерджайзерами, де можна було змінити розумову діяльність на фізичну та активну. Це заряджає!” – розповідає Максим Сидякін (студент Приазовського державного технічного університету). “Я задумався з приводу можливостей для саморозвитку молоді, програмах та ініціативах, які можна втілювати, їх безліч, головне це бажання.” ~ ділиться своїм відгуком студент Донецького юридичного інституту МВС України Олексій Єжак.

Але ми не прощаємося, адже попереду хакатон, де наймотивованіші учасники тренінгів будуть розробляти власні бізнес-ідеї, а за ці два дні, ми зрозуміли, що їх дуже багато. Побажаємо удачі усім учасникам у втілені їх ідей, бажання в них вже є!

Проєкт реалізовує ВГО «ПОРУЧ» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.